EG profils: Būvniecība, remonts, restaurācija

Ar cieņu pret klienta līdzekļiem rodam augstas kvalitātes risinājumus ēku būvniecības, restaurācijas, telpu iekšējās apdares un aprīkošanas darbos. Rūpīgi veicam gan nelielus remontdarbus dzīvokļos, gan ēku būvniecību no pamatiem līdz atslēgai. Neatsakāmies izdarīt neiespējamo, jo protam to padarīt iespējamu. Rodam prieku arī sev jūsu trako un sarežģīto ideju risināšanā un īstenošanā.

Mūsu darba stils un attieksme pret amatu

Labi pārzinot iespējas un materiālus, ar ko ikdienā strādājam, nereti spējam palīdzēt arhitektam vai interjeristam viņa ieceres realizēšanā. Ja remonta un renovācijas objektos darba procesā, atsedzot virskārtas, pamanām ko interesantu, konsultējamies ar arhitektu un pasūtītāju – vai un kā šo atradumu izmantot. Ieraugot iepriekš nezināmas problēmas, neslēpjam tās aiz baltām reģipša plāksnēm, bet ārstējam un atdzīvinām māju

Profesionāļu vērtējums publikācijās

"Viena no projekta veiksmēm bija iepazīšanās ar ļoti labu celtnieku Ediju Grunsbergu. Edijs ir katra arhitekta sapnis – tur ir gan saprašanās, gan radoši meklējumi." 
Zaiga Gaile, arhitekte, Deko 06/2011 

“Esmu sajūsmā par projekta komandu – būvnieku Ediju Grunsbergu ar viņa džekiem. Kopā mēs paveicām citā cilvēku "komplektācijā" nepaveicamo." 
Brigita Bula, arhitekte, tastelatvia.lv